En İyi Hasta Yatakları İle Tedavi Sürecine Destek Olun

En İyi Hasta Yatakları İle Tedavi Sürecine Destek Olun

Evde bakım sürecinde tedaviyi destekleyici ürünlerimizi tercih ederek en iyi hasta yatağı konforunu sağlayan ürünlerimizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Hasta ihtiyacına özel tasarlanan ve gelişmiş yatak teknolojileriyle entegre edilen hasta bakım yataklarımız, hastaların basıya bağlı olarak vücudunda oluşacak yaralardan korunmasına ve devamlı yatmaya bağlı olarak ortaya çıkması muhtemel diğer ortopedik sorunların çözümüne destek sunar.

Hasta yatağı teknolojisinde dünyada ilk ve tek ürün olma özelliğine sahip yataklarımız:

  • Bası alanını azaltan çıkarılabilir küp bloklar.
  • Titreşimli masaj sistemi.
  • Uzaktan kumanda ile kontrol.
  • Üstün havalandırma teknolojisi.

Evde bakım için tercih edeceğiniz hasta yataklarımızın sizin ve hastalar için sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır. En iyi havalı hasta yatağı ve diğer evde hasta bakım ürünlerimizle hatalarınızın tedavi sürecine en iyi desteği sunun.

Yeni Nesil Hasta Yatağı Teknolojileriyle Tanışın

Dünyada alanında tek ürün olma özelliğine sahip özel tasarım ve yeni nesil teknolojilerle geliştirilen yataklarımız sizin ve hastalarınızın tüm beklentilerini karşılamayı hedefler. Yatak yüzeyinde yer alan masaj blokları ile vibrasyon teknolojisi kullanılarak 6 farklı bloğun farklı noktalara hastalar için masaj yapması sağlanır. Bu sayede hastanın hareketsizliğe bağlı gelişen sorunların azaltılabilir.

Kumanda sistemi ile kontrol edilen yatak, gövdede yer alan havalandırma motoru ve gelişmiş hava kanalları sayesinde koku veya terleme gibi sorunları engellemektedir. Özel küp bloklardan oluşan yüzey çıkarılabilir ve değiştirilebilir oluşuyla hassas bölgelerin korunması ve temizleme pratiği de sunmayı başarır. En iyi hasta yatağı hangisi sorusunun yanıtı daima vermeyi başaran ürünlerimizi tercih ederek yeni nesil hasta bakım yatağı teknolojisiyle tanışabilirsiniz.

Hasta Sağlığı ve Konforuna Yönelik Çözümler

Hayatlarına evlerine yatağa bağlı olarak geçirmek zorunda kalan hastaların ve onlara bakmakla görevli kişilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye sizden aldığımız güçle devam ediyoruz. Sağlık ve konfor açısından üstün yenilikler sağlayan yataklarımızı tercih ederek konservatif tedavide beklentilerin karşılanması mümkün hale gelmiştir. En iyi hasta yatağı seçimlerinizi yaparak sadece tek bir ihtiyaca değil tüm ihtiyaçlara yanıt veren çözümlerle tanışabilirsiniz.

Medikal yatak üreticileri tarafından genellikle dikkate alınan unsur hastaların yatışı sırasında oluşacak sorunların sadece biri veya bir kısmı için çözümler geliştirilmektedir. Bazı firmalar hareketliliği artırmak ve kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik çözümler sunarken bazıları ise vücut şekli ve konforunu önemser. Tüm bu çözümleri tek bir ürün ile üstün niteliklerle sizlerle buluşturan firmamızdan destek alarak hastalarınızın tedavi sürecine destek olacak ve hayat boyu konforlu bir alanda yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Düşük Bası Alanını Sağlayan Üstün Yatak Teknolojisi

Yatak yüzeyinde yer alan çıkarılabilir küp biçimli bloklar yataklarımıza düşük bası alanın oluşturulmasını sağlar. Bu sayede hastanın yatak yaralarından korunması ve özel hassas bölgelerin vücut ve yatak arasında sıkışması engellenir. Hiperemiyi önleyerek doku perfüzyonuna olanak tanır. Özel havalandırma sistemi ve kanalları sayesinde nemin azaltılmasını sağlayarak termeyi engeller ve mesaj sistemiyle hastaların kan dolaşımı ideal seviyede tutulur. Yatak ayarlarının büyük bölümünü zamanlayarak ve şiddetini ayarlamak için uzaktan kumanda kullanabilir ve havalandırma ile vibrasyon seçimlerini güvenle yapabilirsiniz.

Sektörün öne çıkan yatak teknolojilerini dünyada öncü marka olarak sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bir hasta yatağından beklentilerinizi en üst seviyelere çıkaracak ürünlerimizle tanışarak hasta yatağı seçiminde en doğru ve en iyi kararları verebilirsiniz.

Havalandırma ve Vibrasyon Seçenekleriyle Konforlu Kullanım

Hasta yataklarında en önemli unsur terleme ve sıvılara karşı koruma sağlaması ve hareketsizliğin en aza indirilmesini sağlamasıdır. Derideki nem miktarının düşürülmesini ve maserasyon ile kontaminasyon ve enfeksiyonların engellenmesini sağlayan havalandırma sistemi bu sorunların önüne geçecektir. 6 farklı noktada yer alan ve uzaktan kontrol edilebilen masaj ayarı ise en iyi hasta yatağı olarak hastalarınızın kan dolaşımını sağlayarak oluşacak yaralar ve ortopedik sorunlar engellenir.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Uzmana Sorun?