Ev Tipi Hasta Yataklarında Yüksek Konfor, İdeal Fiyat

Ev Tipi Hasta Yataklarında Yüksek Konfor, İdeal Fiyat

Medikal ve evde hasta bakım ürünleri alanında teknolojik gelişmelere ayak uydurarak ürettiğimiz evde hasta yatağı ve diğer destek ürünleri, hastaların ev ortamında bile hastane veya sağlık merkezlerinin konforunda bir yaşam sürdürmeleri hedeflenmiştir.

Sağlıklı ve konforlu bir şekilde yatağa bağlı olarak yaşamlarına devam etmeleri için özel olarak tasarladığımız hasta bakım yataklarımız, ayrıca tedaviye destek sunarak tamamen ya da kısmen yatağa bağlı yaşayanlar için önemli bir destek sunar.

Evlerde kullanılmak üzere geliştirilen pek çok farklı hasta yatağı modelleri ve destek ürünleri olması nedeniyle seçim yapmakta zorlananların ürünler arasında karşılaştırma yaparak doğru sonuca ulaşması mümkündür. Hasta ihtiyaçları ve refakatçilerin beklentilerine göre hizmet odaklı geliştirdiğimiz en iyi hasta yatağı modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Evde Hasta Yatağı Modelleri Nelerdir?

Dünyada alanında ilk ve tek ürün olma özelliğine sahip hasta bakım yataklarımız, yatağa bağlı olarak yaşamak zorunda kalan kişilerin hayat boyu tüm ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiştir. Refakatçilerinin de benzer şekilde hastalarına çok daha etkili biçimde ihtiyaçlarını gidermelerini sağlayacak çözüm önerileri sunan ürünler herkes için fayda sağlar.

Evde hasta bakımını üstlenen kişiler için hasta yatağı kiralama hizmetleri çoğu zaman ilk seçenek olarak düşünülür. Ancak bu ürünlerin kullanımına bağlı olarak yıpranmış olması ve kullanım fonksiyonlarını büyük ölçüde kaybetmiş olması ekonomik olarak fayda sağlasa da hasta için tehlikeli hale gelebilir. Hastaya konforlu ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturmak için özel olarak geliştirdiğimiz hasta yatakları:

  • Gelişmiş havalandırma teknolojisi.
  • Kumanda ile pratik kontrol.
  • Destek ürünleri ile %100 uyum.
  • Ayarlanabilir çok noktalı masaj teknolojisi.
  • Küp yüzeyi ile minimum bası alanı.

Bunlar ve benzeri avantajları sağlar. Yeni nesil havalı hasta yatak bakım modelini tercih ederek hastalarınızın konforunu sağlayabilir ve tedavi süreçlerine destek olabilirsiniz.

Temizleme Pratiği Sunan Hasta Yatakları

Hasta yatakları hastalar kadar refakatçileri için de birçok konforlu özellik sunmalıdır. Hastaların bakımını üstlenenlerin de ihtiyaçlarına çözüm üretme hedefiyle geliştirdiğimiz yeni nesil yatak ve destek ürünleri, temizleme sırasında tam destek sunar. Özel kumaş teknolojisine sahip çıkarılabilir ve değiştirilebilir küp yüzeyler, fermuar yardımıyla rahatlıkla temizlik için hazır hale getirilebilir. Sıvı geçirmezliği ve antibakteriyel özellikleriyle hastalar için sürdürülebilir hijyen sağlayan yatak renk seçimleriyle de olası lekelere karşı korumalı ve dekoratif olarak yaşam alanları ile uyumlu hale getirilmiştir.

Hasta konforu, temizleme ve taşıma pratiği ile diğer ürünlerle uyumlu kullanımı evde hasta yatağı arayışınızda hastalarımızın ve refakatçilerimizin tüm beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Bası Yarasına Karşı Profesyonel Çözümler

Hastaların evde bakımına yardımcı olacak profesyonel çözüm önerilerimizle daima yanınızda olmaya devam ediyoruz. Yatmaya bağlı olarak oluşacak sorunların çözümü için özellikle deri ve deri altında dokuların basıdan dolayı hasar görmesi ve yatak yaralarının oluşması oldukça tehlikelidir. Konforlu bir alana sahip olmayan hasta yatakları kan dolaşımının da durmasına bağlı olarak nekroz ve ülserasyon sorunlarının ortaya çıkmasın neden olmaktadır. Özel vibrasyon teknolojisine sahip yataklarımız 6 farklı noktadan vücut için masaj desteği sunarak fiziksel hareketi sıfır olan hastalarda bile ideal konforu yaratacaktır.

Küp tasarıma sahip yüzeyi ile fark yaratan hasta yatağı ayrıca yine vibrasyon yöntemiyle kapillerin kapanmasını engeller ve kaslara direnç kazandırmayı başarır. Hareketsizliğe bağlı olarak gelişecek pek çok sorun profesyonel evde bakım yatağı ile sağlanır.

Tedaviye Yardımcı Hasta Yatakları ve Destek Ürünleri

Yatağa bağlı bir şekilde hayatlarını sürdürmek zorunda kalan hastalarımızın konforlu ve güvenli bir şekilde yeni nesil yatak teknolojisinin tüm imkanlarından yararlanmalarını sağlayan ürünlerimiz, aynı zamanda destek ürünleri ile tam uyumu sayesinde de birçok avantajı bir arada sunmayı başarmıştır. Evde hasta yatağı ile hasta transfer lifti, medikal ve pozisyonlama özel minderleri başta olmak üzere tüm ürünlere en iyi kalite ile firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Uzmana Sorun?