Konforlu ve Ekonomik Hasta Yatakları

Konforlu ve Ekonomik Hasta Yatakları

Yatağa bağımlı hayat sürmek zorunda kalan kişilerin konforlu ve güvende hissetmesi için hasta yatağı seçimlerinde özen göstermek gerekir. Özellikle vücut ile uyum gösteren ve hastalık türüne, derecesine göre uygun modelleri seçerek hastanın rahat ettirilmesi sağlık açısında birçok olumlu etki yaratacaktır. Yatmaya bağlı olarak gelişen yatak yaraları ve tahrişlerin önüne geçilmesini sağlamak ve hasta konforunu sağlarken bir yandan da bakımı üstlenen kişilerin pratik ve verimli biçimde yatakları temizlemesini ve taşımalarını sağlamak için en özel modellerimizle yanınızdayız.

Hasta yatağı seçemeden önce dikkat edilmesi gereken en temel unsur hastanın fiziksel özellikleri ve sahip olduğu hastalıktır. Evde kullanılan hasta yatakları kullanım pratikliği açısından hem hasta için rahatlığı sağlaması hem de bakımı üstlenen kişilerin kolayca değişim ve yatak açılarını ayarlayabilmelerini sağlamak için yatak çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.

Vücutla Uyum Gösteren Üstün Yatak Teknolojisi

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin kısıtlanan vücut ve zihinsel aktivitelerinin olumsuz sonuçlarını engellemek için geliştirdiğimiz üstün yatak teknolojisi, bası yarısının önlemesi ve yatmaya bağlı olarak gelişen ortopedik sorunların engellenmesini sağlar. Özel visko yatak teknolojisi sayesinde sağlanan konfor, hastanın tüm ağırlığının eşit içimde yayılmasını ve tek bir noktada basının oluşmamasını sağlar. Evde hata yatağı kullanımı birçok farklı unsurun dikkate alınarak geliştirilmesi sın derece önemlidir.

Öte yandan tercih edeceğiniz modellere göre vibrasyon mekanizması hastanın kan dolaşımını sağlayarak kontrollü biçimde rahat ettirilmesini ve bununla beraber:

  • Yatmaya bağlı bası yarasının önlenmesi.
  • Uyuşma ve hareketsizliğin giderilmesi.
  • Eşit ağırlık dağıtımı ile konforun sağlanması.
  • Havalandırma teknolojisi ile hasta termesinin azaltılması.
  • Sıvı geçirmeme teknolojisi ile kirliliğin önlenmesi vb.

Avantajlardan yararlanmak ve hastanın rahat etmesini sağlamak için firmamızın yeni nesil yatak teknolojisine sahip modellerini tercih edebilirsiniz.

Evde Bakımı Kolaylaştıran Özel Hasta Yatakları

Hasta yatakları evde bakım için çok daha farklı biçimde tasarlanmalı ve özel sistemler ile donatılmalıdır. Hastanelerde veya bakım merkezlerinde kullanılan yatakların yanı sıra evlerde kullanılan yatakların farklı pratik ve konfor özelliklere sahip olması gerekir. Tedavi sürecine destek sağlayan ve hasta konforunu üst seviyelere çıkaran özel hasta yatakları sayesinde pratik ve konforlu bir kullanım elde edilebilir. Kalıcı olarak evde bakıma ihtiyaç duyan kişilerin hayat boyu rahatsız yataklar üzerinde yaşamaları hem zihinsel hem de ruhsal olarak başta hastayı sonrasında ise çevresindekileri olumsuz yönde etkileyecektir.

Yanlış hasta bakım ürünleri ve yatakları kullanılarak gerçekleştirilen bakımlarda hasta yatağının özenle seçilmesi gerekir. Hasta yatağı 2. el veya kalitesiz ürünler arasından seçilmesi halinde farklı tip sorunlar ortaya çıkabilir. Uygun fiyat avantajları ve üstün yatak teknolojisine sahip ürünlerimizle hasta durumuna özel yataklarımızı tercih ederek kısa süreli veya ömür boyu bakımlar için en ideal ürünleri tercih edebilirsiniz.

Hastalığa Göre Uygun Hasta Yağı Modeli Seçimi

Hasta bakım yataklarının seçiminde hastanın sahip olduğu rahatsızlığa ve rahatsızlığın türüne, derecesine göre uygun modellerin seçimi son derece önemlidir. Otomatik ve kumandalı modeller ile yatak açılarının pratik bir şekilde değiştirilmesi ve hastanın ihtiyaçları ve konforu dikkate alınarak yatakların seçilmesi son derece önemlidir.

Hasta ölçülerine uygun yataklar, yatak koltukları, engellilere özel yataklar vb. unsurlar tamamen hasta ihtiyaçlarına göre belirlenmesi gerekir. Kiralık hasta yatağı veya ikinci el ürünler kullanımlarına göre farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olabileceği için firmamızdan en iyi yatakları uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla En İyi Hasta Yatakları

Hasta yatağı satın alırken bakımı üstlenen kişiler tarafından hasta konforunun yanında fiyatlarda nispeten düşünülmektedir. Tercih edilecek modellere göre farklı fiyat avantajlarının ortaya çıkması nedeniyle hasta yatakları arasında seçim yapmadan önce fiyat ve performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve hasta konforuna öncelik veren yatak modellerimizi ve bakım ürünlerini tercih ederek güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Uzmana Sorun?