BedAiD Diz Tampon Minderi

BedAiD® Diz Tampon Minderi kişinin yan yatış esnasında ayak, diz ve bacak eklemlerinin temas etmesini engelleyen pozisyon minderidir.

Sürtünme ile oluşan terleme, şişme, ağrı ve doku dejenerasyonu sorunlarına karşın etkilidir.

BedAiD Diz Tampon Minderi

BedAiD Diz Tampon Minderi kişinin yan yatış esnasında ayak, diz ve bacak eklemlerinin temas etmesini engelleyen pozisyon minderidir.

Sürtünme ile oluşan terleme, şişme, ağrı ve doku dejenerasyonu sorunlarına karşın etkilidir.

Ebat: 15×17 cm. Yükseklik: 15 cm.

Kılıf: Poliüretan, antibakteriyel, antifugan, alev almaz, sıvı geçirmez.

Standart temizleyici ve dezenfektanlarla temizlenebilir.

BedAiD Diz Tampon Minderi destek üründür. Kişinin konforu, güvenliği ve sağlığı için gereken tüm ihtiyaçlara aynı anda cevap veren profesyonel bir hasta yatağı ile birlikte kullanmak kusursuz sonuç almak için önemlidir.

Tam donanımlı bir hasta yatağını BedAiD® Diz Tampon Minderi ile destekleyerek 24 saat kesintisiz koruma sağlamak ve bası yarası riskini ortadan kaldırmak en sağlıklı ve güvenli yoldur. Ayrıca bası yarası tedavisinin yüksek maliyeti göz önünde bulundurulduğunda gerekli önlemleri almak en ekonomik yöntem olacaktır.

Sağlık durumu elveriyorsa kişiyi düzenli aralıklarla kaldırıp hasta yatak koltuğu ile destekleyerek oturtmak, mümkünse yataktan çıkararak konforlu ve destekleyici tekerlekli santalyede zaman geçirmesini sağlamak uzun süreli yatışların getirdiği olumsuz şartların hafifletilmesine yardımcı olacaktır.

Beden kontrolü zayıf kişilerin yataktan tekerlekli sandalyeye geçişi için BedAiD® Hasta Taşıma Lifti kullanılması önerilir.

Uzmana Sorun?