BedAiD Hasta Çocuk Yatağı

BedAiD® Hasta Yatağı özelleştirilmiş visko yapısı ile kusursuz konfor, çıkartılabilir küp hücreler sayesinde minimum bası alanı, şiddeti ve zamanlaması kumanda ile kontrol edilebilen vibrasyon özelliği ile kan dolaşımının hızlandırılması, havalandırma motoru sayesinde minimum terleme sağlar.
Sıradan havalı yatak ya da hasta yatağı ile mukayese edilmeyecek düzeyde üstünlüklere sahiptir.

BedAiD Hasta Çocuk Yatağı

BedAiD Hasta Çocuk Yatağı, BedAiD® Hasta Yatağı‘nın çocuklar için düzenlenmiş versiyonudur.

Klasik havalık yatak olarak bilinen hasta yataklarından çok daha komplikedir ve engelli çocuk yatağı olarak daha üstün faydalar sağlar.

BedAiD® Hasta Yatağı’nın tüm özelliklerini taşır. Küp/blok sistemi, havalandırma ve masaj sistemleri ile desteklenmiştir. Küp/blok sistemi düşük bası alanı oluşturur, havalandırma sistemi terlemeyi ve bakteri oluşumunu engeller, çok noktalı masaj sistemi kan dolaşımında yavaşlamanın ve kaslarda direnç kaybının önüne geçer, kumanda ile tüm sistem kontrol edilir. Özel bakıma ihtiyaç duyan çocukların tüm gereksinimlerine aynı anda cevap veren DÜNYADAKİ İLK VE TEK SİSTEMDİR.

Özel Çocuklara Özel Çözümler

BedAiD® Hasta Çocuk Yatağı yüksek teknolojisi ve özel tasarımı ile basıyı minimuma indirir. Havalandırma kanalları ve vibrasyon sistemi ile bası yaralarına sebep olan etkenleri ortadan kaldırır. Programlanabilir fonksiyonel kumandası ihtiyaca özel çözüm bulma olanağı sunar.

İdrar ve gaita kaçakları nedeniyle genital bölgede oluşması muhtemel enfeksiyon ve deri bütünlüğünde bozulma sorunlarına karşı sıvı geçirmez kumaş ile kaplanır. Kılıf anti-bakteriyel, anti-mite ve anti-fungan özelliklerde aprelerle desteklenerek yatış yüzeyinde mikrop, bakteri ve fungan oluşumu engellenir, engelli çocuklar için güvenli ve rahat bir yatış alanı oluşturulur.

Sunduğu imkanlarla en kaliteli hasta çocuk yatağı olarak bilinmektedir.

BedAiD® Hasta Çocuk Yatağı, kişiye özel ölçülere göre üretilerek 3 iş günü içinde kullanıma hazır hale getirilir.

BedAiD® Hasta Çocuk Yatağı BedAiD® Hasta Yatağı’nın tüm özelliklerini taşır.

Buraya tıklayarak diğer detaylarla ulaşabilirsiniz.

Genel özellikleri nedir?
Teknik özellikleri nedir?
Küp/bloklar ne işe yarar?
Masaj sistemi ne işe yarar?
Nasıl masaj yapar?
Havalandırma sistemi ne işe yarar?
Havalandırma sistemi nasıl çalışır?
Uzaktan kumanda nasıl çalışır?
Düşük bası alanını nasıl oluşturur?
Nasıl temizlenir?
Destek ürünlerle kullanılabilir mi?
Bası yarası ve BedAiD®

Ayrıca www.engellicocukurunleri.com web sitesini ziyaret ederek çocuğunuzun ihtiyaç duyabileceği büyük çocuk puseti (engelli çocuk arabası), çocuk yürüme cihazı (engelli çocuk yürüteci), çocuk tekerlekli sandalyesi, çocuk ayakta durma cihazı vb. tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Uzmana Sorun?